මත Share
ishopMixup Ishop Mixup
ග්රාහකයන්
2,140
වීඩියෝ අදහස්
48,817,385
වීඩියෝ ගණන
185
වර්ගය
සිට Youtuber
2010
ඔබ එයට කැමති නම්, එය හුවමාරු

ishopMixup YouTube නාලිකාවට සංඛ්යා ලේඛන

ishopMixup
ග්රාහකයන්
2,140
වීඩියෝ අදහස්
48,817,385
වීඩියෝ ගණන
185
පසුගිය දින 30 තුළ ඉපැයීම්
$ -545 - $ -3.27K
0
පසුගිය 7 දින
ග්රාහකයන්
10
පසුගිය 30 දින
80
පසුගිය 90 දින
786,953
පසුගිය 7 දින
වීඩියෝ අදහස්
-1,454,858
පසුගිය 30 දින
7,015,632
පසුගිය 90 දින
දිනය වීඩියෝ අදහස් ඇස්තමේන්තුගත ඉපයීම්
11.10.2021 Mon +1,011,796 $ 379 - $ 2.28K
02.10.2021 Sat -2,855,223 $ -1.07K - $ -6.42K
26.09.2021 Sun +388,569 $ 145 - $ 874
19.09.2021 Sun +347,517 $ 130 - $ 781
10.09.2021 Fri +392,436 $ 147 - $ 882
05.09.2021 Sun +637,271 $ 238 - $ 1.43K
30.08.2021 Mon +2,060,136 $ 772 - $ 4.64K
18.08.2021 Wed +2,923,404 $ 1.1K - $ 6.58K
08.08.2021 Sun +2,109,726 $ 791 - $ 4.75K
28.07.2021 Wed +896,204 $ 336 - $ 2.02K
15.07.2021 Thu +295,071 $ 110 - $ 663
07.07.2021 Wed +1,806,424 $ 677 - $ 4.06K
26.06.2021 Sat +2,780,873 $ 1.04K - $ 6.26K
16.06.2021 Wed -2,306,791 $ -865 - $ -5.19K
Hiru Mega Stars 3 | GRAND FINALE LIVE | 2021-10-02ඇයටත් කතාවක් ඇත - පියුමි හංසමාලි | TALK WITH CHATHURA #piyumihansamali #talkwithchaturaRalla Weralata Adarei | Episode 21 | 2021-09-17Lakai Sikai - Second Shy | ලකයි සිකයි - සෙකන්ඩ් ශයි | Monthly Specialමම කට්ට කලු දෙමළ ගෑණියෙක්,ඒනිසා මාව ඒ පවුලට ගැලපෙන්නේ නෑ කියලා කියනවා මගේ කනට ඇහුනා|k Sujeewa|HaritvPopular actress Lochana Imashi's emotional story toldදැන් සැපද ධනුශ්ක? | Prank Call | Danushka | GTV | Prank Call Srilanka | Y Fm 2021මේවා ඇඳිරි නීතිය දාගෙන යටින් ගහන ගේම්.. - මහා සංඝරත්නය පරාක්‍රම සමුද්‍රය වෙනුවෙන් පෙරමුණටPetunia පෙටුනියා Her, he follows Short Film Presented by Cinema lkකොමල පපා දමන් කොහෙ යනවද සුදු මැණික ඉතින් | Cute Baby | Komala Papa - Dileepa Saranga New Song 2021වැඩ ඇරිලා ගෙදර ආව ගමන් මට ඉවසන්න බැරි වද 32ම දෙනවා | අනියම් පෙමකින් ගමක් කැලබෙයිLakai Sikai - Full Holman | ලකයි සිකයි - ෆුල් හොල්මන්