මත Share
KunUZ Kun Uz
ග්රාහකයන්
568,000
වීඩියෝ අදහස්
98,794,048
වීඩියෝ ගණන
3488
වර්ගය
සිට Youtuber
2016
ඔබ එයට කැමති නම්, එය හුවමාරු

KunUZ YouTube නාලිකාවට සංඛ්යා ලේඛන

KunUZ
ග්රාහකයන්
568,000
වීඩියෝ අදහස්
98,794,048
වීඩියෝ ගණන
3488
පසුගිය දින 30 තුළ ඉපැයීම්
$ 765 - $ 4.59K
3,112
පසුගිය 7 දින
ග්රාහකයන්
13,334
පසුගිය 30 දින
29,000
පසුගිය 90 දින
476,110
පසුගිය 7 දින
වීඩියෝ අදහස්
2,040,470
පසුගිය 30 දින
4,635,034
පසුගිය 90 දින
දිනය වීඩියෝ අදහස් ඇස්තමේන්තුගත ඉපයීම්
04.11.2020 Wed +612,141 $ 229 - $ 1.38K
26.10.2020 Mon +490,056 $ 183 - $ 1.1K
20.10.2020 Tue +704,201 $ 264 - $ 1.58K
12.10.2020 Mon +802,845 $ 301 - $ 1.81K
03.10.2020 Sat +557,145 $ 208 - $ 1.25K
24.09.2020 Thu +456,733 $ 171 - $ 1.03K
17.09.2020 Thu +1,011,913 $ 379 - $ 2.28K
06.09.2020 Sun +589,416 $ 221 - $ 1.33K
29.08.2020 Sat +428,832 $ 160 - $ 964
23.08.2020 Sun +428,611 $ 160 - $ 964
15.08.2020 Sat +446,583 $ 167 - $ 1K
07.08.2020 Fri +501,023 $ 187 - $ 1.13K
30.07.2020 Thu +568,591 $ 213 - $ 1.28K
21.07.2020 Tue +526,445 $ 197 - $ 1.18K