මත Share
Silvia Bezerra Silvia Bezerra
ග්රාහකයන්
75,300
වීඩියෝ අදහස්
13,383,832
වීඩියෝ ගණන
1111
වර්ගය
සිට Youtuber
2012
ඔබ එයට කැමති නම්, එය හුවමාරු

Silvia Bezerra YouTube නාලිකාවට සංඛ්යා ලේඛන

Silvia Bezerra
ග්රාහකයන්
75,300
වීඩියෝ අදහස්
13,383,832
වීඩියෝ ගණන
1111
පසුගිය දින 30 තුළ ඉපැයීම්
$ 763 - $ 4.58K
500
පසුගිය 7 දින
ග්රාහකයන්
5,400
පසුගිය 30 දින
20,500
පසුගිය 90 දින
219,049
පසුගිය 7 දින
වීඩියෝ අදහස්
2,036,117
පසුගිය 30 දින
6,556,591
පසුගිය 90 දින
දිනය වීඩියෝ අදහස් ඇස්තමේන්තුගත ඉපයීම්
13.07.2024 Sat +219,049 $ 82 - $ 492
09.07.2024 Tue +660,742 $ 247 - $ 1.49K
05.07.2024 Fri +343,114 $ 128 - $ 772
01.07.2024 Mon +133,153 $ 49 - $ 299
28.06.2024 Fri +148,419 $ 55 - $ 333
25.06.2024 Tue +531,640 $ 199 - $ 1.2K
19.06.2024 Wed +617,652 $ 231 - $ 1.39K
11.06.2024 Tue +192,444 $ 72 - $ 433
07.06.2024 Fri +116,133 $ 43 - $ 261
04.06.2024 Tue +225,603 $ 84 - $ 507
01.06.2024 Sat +899,720 $ 337 - $ 2.02K
27.05.2024 Mon +942,125 $ 353 - $ 2.12K
22.05.2024 Wed +768,942 $ 288 - $ 1.73K
17.05.2024 Fri +757,855 $ 284 - $ 1.71K
News 1st: Prime Time Sinhala News - 10 PM | (13/07/2024) රාත්‍රී 10.00 ප්‍රධාන ප්‍රවෘත්තිවෙඩික්කරුවන්ගේ වාහනය හමුවෙයි | ක්ලබ් වසන්තගේ සිද්ධිය ඇසින් දුටු සාක්ෂි කරුවන් කතා කරයිවසන්ත අවසන් ගමන් යද්දී උණ්ඩ අටකින් වෙඩි කෑව බිරිඳ ගැන අද ඇසුණ සෝචනීය කතාව | Neth Newsදේ|හය බලන්න ආපු වසන්තගේ සුදු පුතුට සිදුවු දේ | Wasantha and sudu bole News | Kaputa Channelක්ලබ් වසන්තගේ ඝාතනය ගැන අලූ‍ත්ම අනාවරණය | Nath NewsMost Colorful Fruit Sago 😍| Best Summertime Drinkටැටූ ආයතනයේ CCTV දර්ශන ඩුබායි ඉදලා ලොකු පැටී සජීවීව බලලා - මුල් පිටුවෙන් ගෙන එන විශේෂ හෙළිදරව්ව🔴 ක්ලබ් වසන්තට මරු කැඳවූ වෙඩි පහර නවතම දර්ශන සම්පුර්ණ විස්තරය මෙන්න - Hiru Newsක්ලබ් වසන්තගේ ඝාතනයේ ඇග කිලිපොලා යන ඇත්ත | BREAKING NEWSමස් වැද්දෙක්ගේ නික්මයාම නොහොත් ක්ලබ් වසන්තගේ අවසානය ......................surendra wasantha news දේහය නිවසට රැගෙන එද්දී බිරිඳ පෙන්වූදේ lalai lilai lai 105 today|club wasanthaකාර් එකෙන් ඇවිත්,වෑන් එකෙන් පළා ගිය..T56න් වෙඩි තැබූ ක්ලබ් වසන්තගේ ඝාතකයින්... CCTV